Podpora projektu WebMap cez grantový systém AMAVET

Webmap – GIS hosting pre školské projektyGrantová komisia neziskovej organizácie AMAVET dňa 4. marca 2016 rozhodla o finančnej podpore pre náš klub vo výške 500 eur. Tá bude účelovo použitá na realizáciu vzdelávacej platformy WebMap – GIS hostingu pre školské projekty.

Študentom a učiteľom chceme prostredníctvom WebMapu poskytnúť mapový server, priestorovú databázu a geoprocesné nástroje, všetko postavené na Open Source technológiách, aby mohli efektívne publikovať vlastné geografické dáta a GIS aplikácie. Našim budúcim užívateľom prinesieme komparatívne zvýhodnenie na trhu práce v oblasti geoinformatiky.

Publikujeme podrobnosti o našom projekte (WebMap – GIS hosting pre školské projekty), ktorý sme podali 31. januára 2016 do grantového systému AMAVET. V skrátenej verzii prihlášky nájdete uvedené základné údaje, popis a ciele, cieľové skupiny, aktivity po etapách, program a výstupy projektu. Podrobnosti o rozpočte, ostatných finančných a nefinančných zdrojoch nezverejňuje na internete, sú však poskytnuté členom klubu k nahliadnutiu. Ak máte záujem o spoluprácu, napíšte nám prosím.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.