Trináste venčenie psíkov z útulku v Bratislave

Psík Paška z bratislavského útulku Slobody zvierat, foto: Ľubica OfúkanáV utorok 6. 8. 2019 organizujeme trináste venčenie psíkov z útulku v Bratislave.

Sloboda zvierat

Od 2016 doteraz boli 12 krát (v tomto roku už 3x) členovia Amavet klubu č. 962 venčiť psíkov z útulku Sloboda zvierat v Bratislave na Poliankach. Na začiatku sme sa zoznámili s pravidlami venčenia a vybavili si venčiarsky preukaz.

Venčenie psíkov z útulku #13

Väčšinou chodíme venčiť už na obed cez víkendy alebo dni, keď nie je škola. Tentoraz sme sa rozhodli zorganizovať takéto podujatie v utorok 6. augusta prvýkrát v poobedňajších hodinách od 15:00 do 17:30, aby sa mohli k nám pridať aj ďalší naši (pracujúci) kamaráti, priaznivci a dobrovoľníci. Záujem prejavili už členovia rečníckeho klubu Toastmasters Petržalka.

Môžete sa aj vy pridať k nášmu podujatiu Venčenie psíkov z útulku #13.

Plánujeme kúpiť krmivo, a preto kto chce prispieť sumou 5 eur, nech ich pošle na náš účet SK548330 0000 0027 0099 0796. Po úhrade nás prosím kontaktujte.

Ďakujeme vopred za podporu, tešíme sa na vašu účasť a krásne spoločné chvíle so psíkmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.